Ara
  • Cansu Dağbağlı

Kapadokya Timelapse


Kapadokya seyahatimizde balona binmeden önce bir gün izleyelim, ertesi gün binelim diye karar almıştık ve malesef binmek istediğimiz gün de hava muhalefeti yüzünden tüm uçuşlar iptal edilmişti ve son günümüzdü, balon deneyimi başka bahara kaldı ama sabah güneş doğarken kalkıp izlemek bile mükemmel!

Ben de sevgili kameramla bu güzel manzarada ilk timelapse deneyimlerimden birini paylaşmak istedim. Malesef Instagram video kalitesini çok bozuyor, Vimeoya yüklenmiş yüksek çözünürlüklü versiyonu buradan izleyebilirsiniz <3

#kapadokya #türkiye #balon #timelapse

Merhaba,

ben Cansu: İzmir'li, İTÜ'lü, tasarımcı. Küçüklüğümden beri gezmeye ve yemeye ilgili oluşum genlerimden geliyor sanırım. Bunların arkasında yeni şeyler deneyimleme tutkusu yatıyor. Tüm bu istekler dünyayı görmeye başladıktan sonra daha da arttı. 1 senelik Erasmus sırasında gönlümü bir yabancıya kaptırmam da bu farklı deneyimlere daha çok fırsat sağladı denebilir :) Şimdiye kadar bir Work&Travel, bir Erasmus tecrübesi geçirdim ve 2,5 sene Brezilya'da yaşadım. Tüm seyahat deneyimlerini Cansu Wanders'ta toparlıyorum, içimden geldiği gibi yazıyorum, yorumlarınızı beklerim, sevgiler.

 

Hakkımda

© 2010-2020 Cansu Dağbağlı